• ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ

Кеңес беру кестесі

Экономика, басқару және кәсіпкерлік факультетінің күндізгі бөлім студенттеріне арналған кеңес беру кестесі 2020-2021 оқу жылының 1 семестрі

Оқытушылардың аты-жөніАпта күндеріУақыты
Экономика және кәсіпкерлік кафедрасы
Абдикаримова А.Т. сәрсенбі сағ. 13.00-15.00
Сальжанова З.А. сейсенбі сағ. 14.00-16.00
Улаков С.Н. сәрсенбі сағ. 15.00-17.00
Улыбышев Д.Н. бейсенбі сағ. 14.00-16.00
Доскалиева Б.Б. жұма сағ. 11.00-13.00
Куттыбаева Н.Б. жұма сағ. 14.00-16.00
Ибитанова К.К. сәрсенбі сағ. 10.50-11.45
Ибраева А.Р. бейсенбі сағ. 13.00-15.00
Букенова А.А. сәрсенбі сағ. 13.00-15.00
Безлер О.Д. сәрсенбі сағ. 10.00-12.00
Кенешева Г.А. дүйсенбі сағ. 13.00-15.00
Кульжанбекова А.Ж. сейсенбі сағ. 12.00-14.00
Салауатова Д.М. сәрсенбі сағ. 14.00-16.00
Юртаева Т.М. бейсенбі сағ. 12.00-14.00
Менеджмент және инновациялар кафедрасы
Орынбасарова Е.Д. бейсенбі сағ. 10.00-11.00
Легостаева А.А. жұма сағ. 16.15-17.15
Джазыкбаева Б.К. сейсенбі сағ. 15.25-16.25
Беспаева Р.С. дүйсенбі сағ. 11.45-12.45
Даулетова А.М. бейсенбі сағ. 13.00-14.00
Курмангалиева Л.А. сәрсенбі сағ. 14.00-15.00
Жумабекова М.Б жұма сағ. 15.25-16.25
Аубакирова Ж.Б. сейсенбі сағ. 12.00-13.00
Блялов Б.Е. жұма сағ. 12.00-13.00
Шугаипова Ж.Г. сейсенбі сағ. 18.00-19.00
Зулхарнай А.Н. бейсенбі сағ. 10.50-11.50
Несипбаев Р.Е. дүйсенбі сағ. 12.00-13.00
Экономикалық теория және МЖБ кафедрасы
Гимранова Г.И. сәрсенбі сағ. 15.00-16.00
Мусатаева А.А. бейсенбі сағ. 15.00-16.00
Байгуренова М.А. дүйсенбі сағ. 15.00-17.00
Жидкоблинова О.В. сейсенбі сағ. 15.00-17.00
Кернебаев А.С. жұма сағ. 15.00-17.00
Суиндыков Ж.С. сәрсенбі сағ. 15.00-17.00
Ставбуник Е.А. сейсенбі сағ. 15.00-17.00
Спанова Б.К. сәрсенбі сағ. 15.00-17.00
Юсупов М.Т. бейсенбі сағ. 15.00-17.00
Джукенова А.К. дүйсенбі сағ. 15.00-17.00
Ертай Х. жұма сағ. 15.00-17.30
Әлемдік экономика және халықаралық қатынастар кафедрасы
Абеуова С.Т. сейсенбі сағ. 14.00-16.00
Талимова Г.У. дүйсенбі сағ. 13.00-15.00
Блялова Н.Г. жұма сағ. 15.00-17.00
Калиева Г.К. сәрсенбі сағ. 09.00-11.00
Сыздыкбеков Е.С. сейсенбі сағ. 13.00-15.00
Исатаева А.Г. жұма сағ. 12.00-14.00
Арыстан М.И. сәрсенбі сағ. 15.00-17.00
Напталов Ж.К. бейсенбі сағ. 10.00-12.00
Экология және бағалау кафедрасы
Исабаев А.С. бейсенбі сағ. 14.15-15.00
Сраилова Г.Н. бейсенбі сағ. 14.15-15.00
Оспанова Г.К. сәрсенбі сағ. 15.00-16.00
Досмагамбетова Б.Б. сәрсенбі сағ. 15.00-16.00
Елеусинова Г.М. дүйсенбі сағ. 14.00-15.00
Выдрин Д.Е. сейсенбі сағ. 13.00-14.00
Побиянская Г.А. сейсенбі сағ. 14.00-15.00
Байжанов Е.Т. жұма сағ. 15.00-16.00
Тургамбеков Г.М. бейсенбі сағ. 14.15-15.00
Қазақ тілі және Қазақстан мәдениеті кафедрасы
Кабатаева К.Т. сәрсенбі сағ. 12.00-14.00
Акатаева Ш.Б. жұма сағ. 13.00-15.00
Бажикеев К.К. сейсенбі сағ. 10.00-12.00
Баербекова А.Е. бейсенбі сағ. 14.00-16.00
Билял Б.К. сәрсенбі сағ. 10.00-12.00
Жангабулова З.К. сейсенбі сағ. 10.00-12.00
Топашов М.А. дүйсенбі сағ. 12.00-14.00
Шетел және орыс тілдері кафедрасы
Базарбекова С.А сәрсенбі сағ. 15.00-16.00
Калаганов О.С. сейсенбі сағ. 10.00-11.00
Нуркеева Б.А сәрсенбі сағ. 15.10-17.10
Баделхан М.Б. сәрсенбі сағ. 14.10-16.10
Гайнутдинова Г.Ф. дүйсенбі сағ. 15.10-17.10
Махаева А.К. дүйсенбі сағ. 15.10-17.10
Абдрахманова С.Т. бейсенбі сағ. 14.10-16.10
Лапина И.В. жұма сағ. 10.00-12.00
Еремина О.В. бейсенбі сағ. 12.30-13.30
Жумагалиева А.А. жұма сағ. 10:50-11:50
Ержуманова А.Б. дүйсенбі сағ. 09.00-10.35
Базарбаева Л.Т. сейсенбі сағ. 09.30-11.30
Мукушева Г.Р. жұма сағ. 12.40-13.35
Корабаева А.А. сейсенбі сағ. 11.45-12.35
Сидикова Г.Б. дүйсенбі сағ. 09.55-10.35
Электронный университет
3D тур КЭУ
Антиплагиат
Темпус
Erasmus