• ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ
  • УНИВЕРСИТЕТ ТУРАЛЫ
  • Жаңалықтар мұрағаты
  • 2017 жылдың 19 қазан айында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУЫ: ҒАЛАМДЫҚ БӘСЕКЕҚАБІЛЕТТІЛІК» атты экономика бойынша...

2017 жылдың 19 қазан айында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУЫ: ҒАЛАМДЫҚ БӘСЕКЕҚАБІЛЕТТІЛІК» атты экономика бойынша...

2017 жылдың 19 қазан айында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУЫ: ҒАЛАМДЫҚ БӘСЕКЕҚАБІЛЕТТІЛІК» атты экономика бойынша...

Олимпиада ұлттық экономика саласындағы, түрлі іс-әрекет салаларын басқару, экономикалық мамандықтар мәртебесін арттыруда студенттердің, болашақ мамандардың шығармашылық әлеуетін ашу, студенттік жастардың шығармашылық бастамасы мен ғылыми белсенділігін ынталандыру мақсатында өткізілді.

Олимпиадада ел ЖОО-н таныстыратын түрлі қалалардан 8 топ қатысты. 3 тур нәтижесі, таза бәсеке нәтижесінде алғашқы орындар келесідей бөлінді:
3-ші орынды 3 топ иеленді:

2017 жылдың 19 қазан айында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУЫ: ҒАЛАМДЫҚ БӘСЕКЕҚАБІЛЕТТІЛІК» атты экономика бойынша... 2017 жылдың 19 қазан айында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУЫ: ҒАЛАМДЫҚ БӘСЕКЕҚАБІЛЕТТІЛІК» атты экономика бойынша... 2017 жылдың 19 қазан айында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде «ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮШІНШІ ЖАҢҒЫРУЫ: ҒАЛАМДЫҚ БӘСЕКЕҚАБІЛЕТТІЛІК» атты экономика бойынша...

 1. «KGU UNITED» тобы - Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті, ғылыми жетекші - Утегенов Е.К.

1) Кенжебеков Ерлан
2) Мусин Даулет,
3) Хайролла Жадыра,
4) Жангужина Камилла,
5) Нүркен Назира Маратқызы
2. «Ready to win» тобы - Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті, ғылыми жетекші - Омарова А.Т.
1) Милова Александра
2) Ким Константин
3) Байдалиев Талгат
4) Пастухов Владислав
3. «ҚАЗЫНА» тобы - М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникация академиясы, ғылыми жетекші - Қалтаев Айдын Қалдаяқұлы.
1) Мендибай Динара
2) Көптілеуова Меруерт
3) Елубай Мақпал
4) Ерімбетова Айжан
5) Кулмажитова Айгерим

2-ші орынды 2 топ иеленді:
1. «CASH FLOW» тобы - Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті, ғылыми жетекші - Акбаев Ерболсын Турсынович.
1)Жекенов Саян Саулетұлы
2)Жұмажан Елдар Құмарұлы
3)Ахмедов Нұрбек Алмасұлы
4)Мухамбетжан Расул,
5)Темірбеков Бекжан Ағабекұлы

2. «Great quality» тобы - «Нархоз Университеті» АҚ, ғылыми жетекші - Маркелова Мария Александровна.
1)Абдилда Газиза Канатовна
2)Меуш Вадим Петрович
3)Турганова Айнур Алимжановна
4)Утегенова Альмира Абаевна
5) Мырзатаева Айкерим Алмасовна

1-ші орынды «Болашақтың көшбасшылары» тобы иеленді – Батыс Қазақстан инновациялық-технологиялық университеті, Тілдер және менеджмент факультеті, ғылыми жетекші - Тулегенова Айнагуль Утегеновна.
1)Косдаулетова Айсулу Турарбековна.
2) Кенжетаев Абылай Бекзатулы.
3) Курмашев Нурхат Маратович.
4) Рахимов Кадырбек Шахобович.
5) Джанболатов Нурболат Алибекулы.

Белсенді қатысқандары үшін олимпиада қатысушыларына алғыс білдіреміз! Призерлер мен жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтаймыз!

Электронный университет
3D тур КЭУ
Антиплагиат
Темпус
Erasmus